Sportovní družstvo mužů v sezóně 2016

Současné sportovní družstvo mužů tvoří časem prověřená sestava: Jirka Ježek na stroji, Jirka Ozorák na savicích, na koši Karel Pokorný, béčka obhospodařuje Milan Němec, rozdělovač Martin Běhounek a na proudech běhají Vlasta Hons a Standa Augustin. Družstvo mužů se v letošní sezóně – podobně jako v té minulé – zúčastní pouze několika vybraných soutěží v požárním sportu. První soutěží bude zřejmě okrsková soutěž, která se letos koná 18.6. v Brtničce (edit – soutěž nakonec ve stejném termínu uspořádali hasiči ze Štěměch). Dále bude naše mužské družstvo nepochybně k vidění 2.7. na domácí soutěži Jihlavské openligy, která se bude konat ve sportovním areálu u Strhanky od 13:00 hodin. Hned ten samý den, ovšem ve večerních a nočních hodinách, se bude konat na stejném místě i noční soutěž mladých hasičů. Pro náš sbor to bude dvojitě nová organizátorská zkušenost – s pořádáním dětské soutěže a zároveň s pořádáním soutěže noční. Další z vybraných soutěží, kterou letos naše družstvo navštíví, bude zřejmě jedna z kvalitních nočních soutěží našich kolegů z Jakubova či Mladoňovic.

Příspěvek byl publikován v rubrice MUŽI, SPORT a jeho autorem je StAu. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *